KOMERČNÍ PROJEKTY

Když se vrátíme do doby, kdy jsme hledali profesionály pro realizaci proměny studia uvědomujeme si, že setkání s Kateřinou a Klárou z DESIGH HOUSE KK byl pro nás správnou volbou. Vzájemná komunikace byla velice otevřená, snadná, srozumitelná, založená na důvěře a plném pochopení. Kateřině a Kláře – pro nás profesionálkám s velkým "P.", jsme rádi svěřili svůj sen o krásném obchodě. Veškerá práce, při vypracování projektu, se uskutečnila velmi rychle, snadno a dokonce bychom řekli i zábavně. Spolu s Kateřinou a Klárou jsme do každého koutku našeho obchodu vložili i kousek sebe. Vše je provedené na vysoké úrovni. Jsme velice rádi, že s námi dámy spolupracovali na všech etapách úprav studia až po jeho finální podobu. Výsledek předčil veškerá naše očekávání! Upřímně děkujeme designérskému studiu DESIGN HOUSE KK a přejeme jim hodně kreativních úspěchů a spoustu nových nápadů!

Studio LUONTO, TULIKIKIVI s.r.o.

Děkujeme designovému studiu Design House KK za převedení našich představ a přání do velice krásného reálného celku. Kontakt na Kateřinu a Kláru jsme dostali víceméně náhodou od studia, které mělo již nasmlouváno jiné zakázky. A považujeme to za šťastný zásah osudu, který se během samotné realizace projevil ještě několikrát. S odstupem času jsme vděční za to, že prvotní řešení, která se jevila jako snadná nevyšla, a my tak můžeme zákazníkům nabídnout jedinečný design a atmosféru při nákupu. Velice si vážíme také toho, že při realizaci navrženého designového prvku dámy připojily ruce k dílu a dopomohly tak k jeho realizaci, jak bylo obrazově doloženo 🙂 Kateřino a Kláro, děkujeme za obohacující spolupráci a přejeme hodně dalších spokojených zákazníků.

Flo market; ww.flo-market.cz

STUDIO S FINSKÝMI PRODUKTY Komerční interiéry na míru Praha

http://designhouse-kk.cz/realizace/komercni-projekty/prodejna-s-finskymi-produkty-praha/Prodejna, kde najdete to nejlepší z Finska. Při navrhování interiéru bylo třeba zkombinovat zdánlivě nekombinovatelné tak, aby na sebe vše navazovalo a tvořilo jeden příjemný celek, kde se bude zákazník dobře cítit a rád nakupovat. 

>>VIDĚT VÍCE<<

Květinářství_zakázkové interiéry Praha_Komerční prostory

KVĚTINÁŘSTVÍ Interiér na zakázku Praha

Květinářství je především plné barev a vůní, proto jsme interiér této prodejny navrhly jednoduchý, aby krása květin mohla hrát hlavní roli.

>>VIDĚT VÍCE<<