REZIDENČNÍ PROJEKTY

Spolupráce s Katkou byla vynikající. Ve všem tom chaosu a stresu ze stěhováni a zařizování bytu jsem ze schůzek s Katkou vždy odcházela s klidem a cítila jsem, ze vše proběhne hladce. Ze na to nejsem sama. Katka poslouchá, vnímá a cítí, takže hned po první schůzce naprosto najela na můj styl a věděla co mi sedne. Velmi jsem ocenila, že jsme společně prošly, co ve starém byte mi vyhovovalo, jaké kusy nábytku si beru do nového a co naopak chci jinak. Pomohla mi zkombinovat naprosto jednoduché kousky v rámci mého rozpočtu spolu s netradičními a speciálními prvky. Můj záměr bylo, aby pro mě domov byl inspirující a vyživující, což se naprosto povedlo. Navíc příjemný bonus je, že každý kdo přijde poprvé na návštěvu zařízení obdivuje. Vřele doporučuji, ze spolupráce s Katkou budete nadšeni!

Žaneta Slámová, www.nasprostor.cz

NÁVRH DISPOZIČNÍHO USPOŘÁDÁNÍ A KONCEPT BYTU INTERIÉROVÝ DESIGN PRAHA CHUCHLE

Práce na tomto projektu nás moc bavila. Majitel je velký fanda designu a šprýmař. Nešlo jinak než pro něj navrhnout uber mega cool bydlení 🙂

 

>>VIDĚT VÍCE<<

DĚTSKÝ POKOJ PRO KLUKA INTERIÉROVÝ DESIGN PRAHA

Jedenáctiletý Bruno chtěl pokoj pro "dospěláka" kam se s ním bude stěhovat obrázek tygra... V pokoji musí být místo na přespání kamaráda a určitě by neměl být v klasické klučičí modré barvě.

>>VIDĚT VÍCE<<

TERASA Interiérový design Praha

Terasa pro mladého muže, který rád relaxuje na pohodlné sedačce a také si moc rád zve společnost na grilovávání. 

 

>>VIDĚT VÍCE<<

KUCHYŇ Interiér na zakázku Praha

Kuchyň pro mladého muže nemusí být nijak velká, ale měla by mít vše, co vaření usnadní.

 

>>VIDĚT VÍCE<<

DĚTSKÁ HERNA INTERIÉR NA ZAKÁZKU PRAHA

Miluje komiksové hrdiny... a my víme že EVERY HERO HAS A STORY...

 

>>VIDĚT VÍCE<<

OBÝVACÍ POKOJ SPOJENÝ S KUCHYNÍ Interiéry na zakázku Praha

Spojení obývacího pokoje s kuchyňským koutem, velká knihovna, která schová i 2 pracovní místa a dostatek prostoru na hraní pro očekávaného potomka, to všechno byly výzvy...

 

>>VIDĚT VÍCE<<

Moje osobní zkušenost s Katkou je skvělá. Pomáhala mi v době, kdy jsme se s 1,5roku starou dcerou stěhovala z bytu 40m2 do bytu 72m2. Neměla jsem dost nábytku, vybavení ani představ, jak byt udělat, aby se nám tam dobře bydlelo. Katka přišla, podívala se na mé věci, podívala se do nového bytu a zeptala se mě na finanční rozpočet. Na základě toho udělala detailní návrh toho, jak by byt mohl vypadat tak, aby byl krásný a funkční. Obrovsky mi tím pomohla zvládnout ten velký prostor a zakomponovala vše, co jsem potřebovala. Například náš obývák je zároveň pracovna i koutek na líčení a naše ložnice je zároveň dětský pokoj. Všechno je krásně oddělené a dohromady tvoří harmonický celek. Jsem vděčná, že jsem na to nebyla sama. Katčiny služby velmi doporučuji. Je velmi vlídná, ohleduplná a má upřímný zájem na tom, aby se vám dobře bydlelo.

Jana Basíková, svatební agentka a kosmetická poradkyně

OBÝVACÍ POKOJ S KUCHYNÍ Interiérový design Praha

Mladý pár se stěhuje do svého prvního společného bytu.

 

>>VIDĚT VÍCE<<

SCHODIŠTĚ Interiérový design Praha

Pro již existující schodiště jsme hledaly vhodné varianty zábradlí. Zábradlí, které by podtrhlo krásu dřevěných schodnic, bylo vzdušné a originální.

 

>>VIDĚT VÍCE<<

GARSONKA Interiér na zakázku BRNO

Vytvořit příjemný prostor pro obyvatelku této garsonky a její dvě čtyřnohé společnice, to byl náš úkol. 

 

>>VIDĚT VÍCE<<

 

LOŽNICE INTERIÉROVÝ DESIGN PRAHA

Velká a pohodlná postel, to je základ ložnice ...

 

>>VIDĚT VÍCE<<

REKONSTRUKCE BYTU NA NÁBŘEŽÍ Interiérový design Praha

 

>>VIDĚT VÍCE<<

VÍCE ÚČELOVÁ KNIHOVNA Interiér na zakázku Praha

Knihovna jejíž dveře zároveň mohou sloužit jako dveře do kuchyně, když je v obývacím pokoji společnost a nechce být z kuchyně rušena.

 

>>VIDĚT VÍCE<<

DĚTSKÝ POKOJ Interiérový design Praha 

 

 

>>VIDĚT VÍCE<<

Hledáte individuální přístup, někoho kdo Vám naslouchá a hledá různé modely řešení pro Váš milovaný prostor? Pak jste tu správně. Jsem muž, který nevaří a přesto mám nyní svou kuchyni moc rád. Kateřině se podařilo vytvořit čistý, funkční prostor, který krásně, nenásilně, navazuje na obývací pokoj. No a co mě na tom všem bavilo nejvíce? Asi to, že jsem po celou dobu nezapochyboval o tom, že jsem na správné adrese. Profesionální a přesto lidský přístup, cit pro detail, stejně tak jako celkovou dispozici, obecný přehled o materiálech a technologiích. Za sebe tedy vřele doporučuji!

Lukáš Nekola, majitel nové kuchyně v Praze Braníku