SLUŽBY INTERIÉROVÉHO DESIGNÉRA

ÚVODNÍ SCHŮZKA

800,-Kč /1 hodina u nás ve studiu

1.500,- Kč/1 hodina u klienta doma

Na úvodní schůzce se osobně seznámíme. Probereme Vaše požadavky, ujasníme si představy a přání.

Je fajn, když máte s sebou fotky prostoru, který s námi chcete řešit. A také obrázky toho, co se Vám líbí. Oboje nám pomůže si udělat konkrétní představu jak o prostoru, tak o tom, co máte rádi a líbí se Vám.

Tato schůzka může sloužit i jako konzultační, kdy Vám poradíme s Vaším projektem. Navrhneme jednotlivé prvky, kombinace materiálů, barev či doplňků. Může Vám poradit, kde jednotlivé prvky koupit.

 

DISPOZICE

cena je stanovena individuálně dle rozsahu naší práce 

Pokud nechcete řešit návrh interiéru, ale nevíte si rady s prostorem, pomůže Vám interiérový designér. Podívá se na konkrétní potřeby klienta z hlediska užívání prostoru tak, aby zároveň splňoval veškeré ergonomické požadavky. Dispozicí vždy začíná každý návrh, to je to nejdůležitější. Kuchyňská či koupelnová studia Vám sice dispozičně vyřeší kuchyň a koupelnu, ale neřeší návaznost na zbylý prostor. Ani developerský návrh dispozic nemusí vždy znamenat nejlepší řešení právě pro Vás.

NÁVRH INTERIÉRU

cena je stanovena individuálně dle rozsahu naší práce 

Po detailním seznámením se s prostorem Vám interiérový designér připraví prvotní návrh Vašeho interiéru.

My svou práci dělíme na 2 části:

  1. Připravíme pro Vás návrh dispozičního řešení prostoru, 2D skici jednotlivých pohledů místnosti a celkový koncept (barevné a stylové řešení prostoru).
  2. Po Vašem odsouhlasení pro Vás vše dále podrobně rozpracujeme. Následná presentace zahrnuje fotovizualici celého prostoru s detailními pohledy jednotlivých místností, "nákupní seznam" veškerých doporučených zařizovacích prostředků i s odkazy, kde je můžete koupit. 

U obou částí preferujeme osobní presentaci. Je to přínosné pro obě strany. Vy si poslechnete naše argumenty a zároveň můžete ihned reagovat. K Vaší lepší představě, jak prostor bude vypadat, mohou přispět i vzorky zvolených materiálů či barev, které pro Vás budeme mít připraveny.

VÝKRESY

cena je stanovena individuálně dle rozsahu naší práce 

Návrh jakéhokoli interiéru se bez výkresů neobejde. Bez nich bychom nemohly předat návrh dodavatelským firmám. 

V případě, že řešíme zařízení prostor na míru, připravíme pro Vás rozkresy pro truhláře. Pro stavební účely můžeme zajistit výkresy pro rozvod vody a elektřiny. Nejedná se ale o technickou nebo projektovou dokumentaci. Každý výrobce či řemeslník si zpracovává svou vlastní výkresovou dokumentaci. Naše výkresy jim slouží jako podklady.

REALIZACE

cena je stanovena individuálně dle rozsahu naší práce 

Od návrhu k realitě někdy bývá ještě hodně daleko.

Pokud budete mít zájem, rády Vám pomůže i se samotnou realizací. Naším cílem je, aby Váš prostor maximálně odpovídal odsouhlasenému návrhu. Proto máme rády vše pod kontrolou a spolupracujeme s prověřenými dodavatelskými firmami. Díky přímému kontaktu s realizačními a dodavatelskými firmami můžeme operativně řešit nastalé situace. Vám to šetří čas, energii a někdy i případné další výdaje, které při realizaci mohou nastat. 

V případě, že máte své prověřené dodavatele, můžeme být v přímém kontaktu s nimi nebo se s nimi setkat např. na začátku, v průběhu a na konci celé realizace formou autorských dnů či návštěv.

Doprava - cena za dopravu v rámci zakázky 7,00 Kč/km

OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

sazba služby je 6% z celkové částky objednávaného zboží

Zajistíme pro Vás kompletní dodání všech potřebných produktů i služeb. Zjistíme ceny, termíny dodání, způsoby a podmínky dopravy. Připravíme časový harmonogram a zařídíme, aby vše bylo doručeno na Vámi zvolenou adresu. Tato služba Vám šetří nejen čas, ale i peníze. 

VÍCE PRÁCE

1.000,-Kč/1 hodina

Práce nad rámec odsouhlaseného objemu spolupráce, např. zajistění grafických návrhů log, textů, pozvánek a dalších služeb.