BAREVNÉ DUO ROKU 2016

Rok se s rokem sešel, a tak, jako se střídají korunky na hlavách Miss, tak i ve světě barev došlo na začátku tohoto roku k předání pomyslné korunky a kralování….

Na pódium přichází královna loňského roku, barva MARSALA. Barva jejíž zemitost vyzařuje stabilitu, důvěryhodnost a jistou dávku sebejistoty. Je to dáma smyslná a zároveň elegantní, která navozuje příjemné pocity hojnosti a sebedůvěry.

Marsala

A komu že bude svou korunku předávat?

Porota se překvapivě rozhodla udělit korunku a předat kralování v barevném a designérském světě ne jedné, ale hned dvojici barev (pravda, ve dvou se to vždycky lépe táhne :-)).

Přichází tedy barevné DUO ROKU 2016 ROSE QUARTZ a SERENITY

1_FotorCreated

Představme si jednotlivé barvy tohoto romantického spojení.

ROSE QUARTZ (PANTONE 13-1520)

Jméno tato něžná barva dostala po minerálu známém jako růženín. Stejně jako její kamenný „tvrďák“ i naše barva má schopnost v nás vyvolávat pocity něhy, lásky, přátelství a porozumění. Vyjadřuje soucit, duševní klid a vyrovnanost.

4_FotorCreated

SERENITY (PANTONE 15-3919)

Světlý odstín modré už podle svého názvu (serenity = klid) navozuje touhu po klidu a rovnováze. Modrá je stav beztíže a v přírodě ji obdivujeme na nekonečné obloze. 

3_FotorCreated

DUO ROSE QUARTZ a SERENITY vyhrává i proto, že spojení jemných tónů růžové s modrou, evokuje červánky na obloze, přírodní výjev, který nás svou krásou automaticky zpomalí a přivede do poklidné až meditační nálady. Propojení těchto dvou krásek je výjimečně harmonické. Spojuje vlastně mužský, modrý, a ženský, růžový, svět v jeden vyvážený celek. Stejného efektu si přejí dosáhnou designéři ve všech sférách svého působení. A za to všechno si svou korunku právem zaslouží.

DESIGN HOUSE KK

My v DESIGN HOUSE KK věříme, ze s interiérem je to jako s oblečením - měl by klientovi "padnout" jako ulitý. Měl by odrážet jeho osobnost, životní styl a hodnoty, které vyznává. Pak se v něm bude dobře cítit. A o to přeci jde :-)

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.