Aniž by promluvil, může Vám pomoci dovést jednání do zdárného konce

Je to tichý společník. Do jednání nevstupuje, nemá komentáře ani připomínky. Prostě tam s Vámi vždy jen je. OK, jsou případy, kdy jej můžete postrádat. Třeba, když se rozhodnete, že si jednání zpestříte tenisem nebo golfem. Tam s Vámi Váš tichý pomocník nepůjde. Až budete potom po zápase sedět se svým obchodním partnerem u kávy, hodnotit právě dohraný „mač“ a dojednávat poslední detaily dalšího obchodu, tak  tak už s Vámi tento tichošlápek opět bude…

A kdo nebo co, že je tato tichá pomoc nebo naopak trn v patě… ??? Budete možná překvapeni. Je to STŮL. Ano, stůl pracovní, kancelářský, ten, co bývá v zasedacích místnostech. Místo, odkud se tvoří myšlenky, kam soustředíme svou pozornost.

Správnou volbou pracovního stolu si dokážete pomoci k lepším výsledkům během jednání i podpořit kreativitu.

Jaký stůl je tedy pro koho vhodný?

Chcete vést pracovní porady ve smíru, tak aby, všichni zúčastnění mohli říct, co chtějí a dobrali jste se schůdného závěru pro všechny? Chcete obchodní jednání uzavírat k Vaší spokojenosti? V tom případě si pořiďte ideálně stůl čtverhranný, ale nevadí ani obdélník. Každopádně by měl mít oblé rohy.

Board Room Picture

stackable-conference-room-chairs

Conference Room

Jste osoba, od které se očekává kreativita? Jste bráni za bezednou studnici nápadů, i když někdy máte pocit, že lehce vysychá?  Aby studna naší kreativity vysychala co nejméně nám může pomoci i stůl, když je půlkulatý, oválný či jinak zaoblený.Screen Shot 01-28-16 at 10.56 AM

Aviator Wing Desk

txpezwxrxivcainehum2

Více o vzniku tohoto zajímavého pracovního stolu se dozvíte zde

Pokud ke své práci potřebujete analytické myšlení a formálnost, zabýváte se účetnictvím, bankovnictvím nebo jinou prací, u které je kladen velký důraz na detail, volte stoly pravoúhlé s rovnými hranami.

Screen Shot 01-28-16 at 11.07 AM

Více zde

Je tu ještě jedna záludnost. Můžete mít stůl oblý, kulatý nebo pravoúhlý, přesně jak potřebujete, ale pokud je jeho deska skleněná, tak nejen, že Vás bude studit, ale všechny myšlenky, obchody a domluvy u něj uzavřené, jakoby se propadly… Není nad pořádnou dřevěnou desku 🙂

FotorCreated_1

Ještě jedna malá rada na závěr. Když vedete jednání Vy a chcete si posbírat co nejvíce trumfů do rukávu, tak buďte na místě jednání o něco dříve. Pečlivě si vyberte místo, na které se usadíte. Vždy si hlídejte záda. Seďte zády ke stěně nebo si zvolte židli s vyšší opěrkou. Posaďte se tak, abyste měli přehled o celé místnosti a viděli jste na dveře.

DESIGN HOUSE KK

My v DESIGN HOUSE KK věříme, ze s interiérem je to jako s oblečením - měl by klientovi "padnout" jako ulitý. Měl by odrážet jeho osobnost, životní styl a hodnoty, které vyznává. Pak se v něm bude dobře cítit. A o to přeci jde :-)

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.